środa, 3 września 2014

Doktryna Wolfa - Vladimir WolffOkładka książki Doktryna WolffaW „Doktrynie Wolffa” woja dochodzi do wielkiego finału. Czy uda się zabić Putina? Czy uda się pokonać Armię Czerwoną? Kto jest sojusznikiem a kto wrogiem? To są pytania które rodzą się w głowie podczas lektury tej niesamowitej książki. Wszyscy bohaterowie, a jest ich sporo, to wyraziste postacie, które przynajmniej dla mnie to nie fikcyjne osoby. One kochają, zazdroszczą, boją się. Właśnie ten realizm sprawia że książkę świetnie się czyta. Większość działań wojennych przeprowadzanych jest w Rosji. Tym razem kraj ten to nie mocarstwo, tylko pokonany kraik wydający ostatnie podrygi. Jest to oczywiście nie realne ale zapominamy o tym czytając tą powieść. 
Ta książka pokazuje, podobnie jak Wschodni Grom, jak może wyglądać III wojna światowa. Tym razem to Polacy wraz z sojusznikami walczą z Putinem.

Na pewno jest to pozycja obowiązkowa dla fanów książek militarnych ale i osoba, która się tym nie pasjonuje z przyjemnością ją przeczyta. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz